В Кіровограді відбудеться презентація безкоштовних курсів української мови

З 3-го  жовтня в рамках проекту «Безкоштовні курси української мови» Всеукраїнського комітету захисту української мови розпочнуться заняття в місті Кіровограді.

У Херсоні стартують безкоштовні курси української мови

2 жовтня у Херсоні у рамках проекту «Безкоштовні курси української мови» Всеукраїнського комітету захисту української мови відбудеться перше заняття. Проведення курсів має на меті становлення контактів між людьми, які вивчають українську,  а також популяризацію української мови, літератури й культури.

У Луганську безкоштовно навчатимуть української

У Луганську за підтримки депутата Луганської міської ради Ігоря Ліскі 28 вересня відбудуться перші лекції з української мови в рамках проекту «Безкоштовні курси української мови». 

У Калуші до занять на безкоштовних курсах української мови запросили місцевих депутатів

У Калуші за підтримки депутата міської ради Олега Нижника стартував проект «Безкоштовні курси української мови». Курси розпочнуться вже 1 жовтня.

У Кременчуці сформували групу слухачів безкоштовних курсів із вивчення української мови

В місті Кременчуці на безкоштовні курси української мови вже набрали групу із 30 осіб. Навчання розпочнеться 4 жовтня і відбуватиметься щоп’ятниці у вечірній час в аудиторії Кременчуцького національного університету імені М. Остроградського. 

Українську мову можна буде повчити безкоштовно

В Україні стартував проект із вивчення української мови безкоштовно. Як повідомляє прес-служба всеукраїнського комітету захисту української мови, він має на меті сприяти підвищенню загального рівня володіння державною мовою громадянами України.

Української мови навчають безкоштовно

На безкоштовних курсах української мови вивчають граматику і лексику, спілкуються українською. Їх організовує Всеукраїнський комітет захисту української мови. Ідея про курси виникла після ухвалення закону Ківалова-Колесніченка, розповідає ініціатор проекту нардеп, громадський діяч Олесь Доній.

СТАРТУЄ ПРОЕКТ «БЕЗКОШТОВНІ КУРСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ»

З ініціативи громадського діяча, народного депутата України Олеся Донія та Всеукраїнського комітету захисту української мови стартує проект «Безкоштовні курси з вивчення та удосконалення володіння українською мовою». Проект має на меті сприяти підвищенню загального рівня володіння державною мовою громадянами України.