Одеситам пропонують вивчати українську мову безкоштовно

В Одесі проект «Безкоштовні курси української мови – навчи друга розмовляти українською» стартує в четвер, 28 листопада о 18.00. Усі охочі протягом 6 місяців навчатимуться долати мовний бар’єр та розмовляти правильно.

Найвідоміший український казкар Сашко Лірник завітає до Луганська

У рамках проекту «Безкоштовні курси української мови – Навчи друга розмовляти українською» 27 листопада заслужений працівник культури України Сашко Лірник зустрінеться  з мешканцями Луганська.

Здійснено безкоштовну передплату журналу “National Geographic” для 15 закладів у Дніпропетровську

За сприяння осередку Всеукраїнського комітету захисту української мови у Дніпропетровській області додатково здійнено безкоштовну передплату на україномовний природознавчий журнал “National Geogrphaic” для 15 закладів і осіб Дніпропетровського регіону: Днiпропетровська мiська дитяча клiнiчна лiкарня №6 (дві підписки) Нiкелев Олександр Федорович (дві підписки) Обласна бiблiотека для молодi iм. Свiлтова село Старi Кодаки, сiльська бiблiотека Днiпропетровський районний будинок Read More …

У Херсоні презентують альманах сучасної української поезії

20 листопада в Херсоні в рамках проекту «Безкоштовні курси української мови – Навчи друга розмовляти українською» відбудеться презентація Альманаху молодої української літератури «Знак» за участі поетів Олега Коцарев та Мирослава Лаюка.

Курси української успішно стартували в Донецьку

З ініціативи Всеукраїнського комітету захисту української мови в Донецьку стартував проект «Безкоштовні курси української мови – Навчи друга розмовляти української» та в середу, 20 листопада, відбудеться заняття за адресою бульвар Шкільний, 15.

У Харкові розпочали формувати групи слухачів курсів української мови

Харків підтримав ініціативу Всеукраїнського комітету захисту української мови та долучився до проекту «Безкоштовні курси української мови – Навчи друга розмовляти українською».

Коаліція “КАТ” оприлюднила “Список злочинів Дмитра Табачника проти українського народу”

18го листопада 2013 р. в Києві учасники Коаліції “Анти-Табачник” представили “Список злочинів Дмитра Табачника проти українського народу.” Цей деталізований список діянь Табачника на посаді міністра освіти і науки наочно демонструє усю шкоду, завдану українському народові найбільш одіозною фігурою в теперішньому Уряді України. В “Списку злочинів Дмитра Табачника проти українського народу” детально описано понад п’ятдесят випадків, Read More …

Донеччани зможуть вивчати українську мову безкоштовно

У понеділок, 18 листопада, о 18:00 відбудеться відкриття безкоштовних курсів української мови в Донецьку. Понад 30 слухачів, які записалися на заняття, протягом 6 місяців навчатимуться долати мовний бар’єр та розмовляти правильно.

Уроки української. Практикум від знаменитостей

Вже близько року в Києві, Херсоні, Луганську діють безкоштовні курси української мови, ініційовані громадськими активістами. З цієї осені географія розширилась – уроки проводять в Житомирі, Кіровограді, Кременчуці, Калуші, Сумах, Севастополі. Зараз триває набір учнів в Донецьку і Черкасах, Одесі та Дніпропетровську.

У Севастополі є попит на українську мову

У Севастополі відкрилися безкоштовні курси української мови. Основна мета курсів – підвищення загального рівня володіння державною мовою севастопольцями. Курси проходять під гаслом: «Навчи друга розмовляти українською». Як розповів в інтерв’ю «Дню» координатор курсів у Севастополі Богдан Мороз, уже сформовано дві групи. У першій – 13 осіб, у другій – 10.

У Києві для охочих вивчати українську мову створюють нові групи

У вівторок, 5 листопада, у Києві відбудеться формування додаткових груп безкоштовних курсів української мови, які зініціював О.Доній та Всеукраїнський комітет захисту української мови.

Поети побували в Кіровограді та Кременчуці

З ініціативи активістів безкоштовних курсів української мови  поети Олег Коцарев та  Мирослав Лаюк відвідали Кіровоград та Кременчук, де презентували альманах молодої сучасної української поезії “Знак”.