Побито авто «Останньої Барикади»

Щодо нападу на мою машину. Сьогодні був здійснений напад на мій автомобіль. Спочатку “невідомим” у цивільному, який закидав машину камінням, коли машина була на повному ходу, (розбите скло,добре,що не постраждав водій), а потім (і досі) -напад з боку міліції, яка заблокувала мій автомобіль біля “Українського Дому”. Тепер по порядку. Як відомо, мій автомобіль з логотипом “Остання Барикада” використовується на багатьох мистецьких та громадсько-політичних акціях. Зокрема, 5 червня саме з даху мого авто відбувався мітинг на захист української мови біля Верховної Ради.

Так само, от вже тиждень саме мій автомобіль допомагав у встановленні звуку біля “Українського дому”,щоб музиканти,літератори,громадські і політичні активісти могли висловити своє становлення до наступу українофобії. Сьогодні в обід автомобіль мав виїжджати до “Українського дому”. За 300 метрів від будинку, в якому я мешкаю,на вулиці Курській автомобіль о 15.00 був обкиданий камінням. Один камінь потрапив у середину авто і лишив вм’ятину, і ще один чи два розбили бокове скло.На щастя водій (Вячеслав Пономарьов,мій помічник і один з активістів “Останньої Барикади”, “Своєї правди” та “Всеукраїнського комітету на захист української мови”)не постраждав(бо авто рухалося). Зловмисник, 20-30 років, спортивної статури, був одягнений в чорний реглан(в 30 градусів спеки!) і кашкет. Доказів,що це переодягнений працівник МВС чи СБУ (чи найнятий ними кримінальник) жодних немає, але іншої версії,що це влада намагається залякати(як мене особисто, так і інших активістів) і перешкодити організації мистецьких та громадських акцій(лекцій,виступів і т.п) біля “Українського Дому”, немає.

Переконливий доказ відбувся біля самого “Українського Дому”. Периметр площі біля “Українського Дому” з вчорашнього дня обставлений автомобілями(з цивільними номерами). В тому числі дві машини заблокували в’їзд на тротуар(там де спеціально для цього зменшений бордюр). Міліція не просто захищає ці машини(в тому числі намагалася заборонити фотографувати номери цих авто ( які блокують тротуар). Даішніки до цих автівок чомусь не мають жодних претензій і не можуть пояснити, чому їм можна блокувати тротуар. І коли під’їхало моє авто, то воно було заблоковано відразу кількома десятками міліціонерів(у формі “Беркуту”), які унеможливили дальше його пересування(і посилення звуку для патріотів, які слухають виступи культурологів і бардів біля “Українського дому”. На цей момент авто заблоковане збоку “Українського Дому” “цивільними ” авто. Отже за один день на мій автомобіль(з логотипами “Останньої Барикади”) здійснено де-факто два напади: від кидання каміння до блокування безпосередньо міліцією. Висновок: влада боїться мирних зібрань, влада боїться мистецьких акцій, влада боїться протестних акцій, влада боїться технічного забезпечення таких акцій, влада боїться чесних, порядних і дієвих людей.Влада просто боїться. І вона не зупиняється ні перед чим. Сьогодні вони вдарили по мені і по “Останній Барикаді”,завтра можуть вдарити по Вас. Ця влада не має ніяких моральних основ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *