21 квітня громадськість захистила Андріївський узвіз

21 квітня 2012 року Комітет на захист української мови став одним з ініціаторів захисту історичної спадщини Києва. Мова йде про Андріївський узвіз, на якому за рішенням компанії Ріната Ахмєтова «СКМ» було знесено три історичні будівлі.

Комітет спільно з низкою громадських організацій та рухів( «Сам», «Свідомо», «Захисти старий Київ», тощо) висловив свою рішучу незгоду із такою політикою київської влади щодо історичного центру Києва.

На Михайлівській площі відбувся грандіозний мітинг, де культурні діячі, дисиденти, журналісти. Музиканти. Актори, письменники об’єдналися у боротьбі за своє рідне місто.Акцію підтримали більш ніж півтори тисячі киян. Серед них були історики — Мирослав Попович, Михайло Кальницький, Володимир В’ятрович, музиканти — гурти ТНМК, Мандри, ДахаБраха, Мирослав Кувалдін, а також Олексій Мочанов та Анжеліка Рудницька.

На спільній нараді оргкомітет визначив основні вимоги до влади, за якими Київрада має накласти мараторій на будь-які забудови в історичній частині міста, Олександр Попов має піти у відставку, а кияни обиратимуть нового мера.

Громадськість пообіцяла слідкувати за діями Київради та вимагати дотримання обіцянок особисто Олександра Попова.

Додаткова інформація:

Прес-центр Комітету на захист української мови

Катерина Гладка — +38 (066) 991 60 78

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *