СТАРТУЄ ПРОЕКТ «БЕЗКОШТОВНІ КУРСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ»

З ініціативи громадського діяча, народного депутата України Олеся Донія та Всеукраїнського комітету захисту української мови стартує проект «Безкоштовні курси з вивчення та удосконалення володіння українською мовою». Проект має на меті сприяти підвищенню загального рівня володіння державною мовою громадянами України.

 Зважаючи на загрозливі тенденції у розвитку мовної ситуації в Україні, системне звуження державного статусу української мови, що, зокрема, втілилось у «протисненому» антиукраїнськими силами Законі України «Про засади державної мовної політики» та інші  кроки теперішньої влади, набуває актуальності консолідація зусиль політиків, громадськості, викладачів української мови і літератури задля зупинення тотального наступу на українське слово.

Проведення  курсів має на меті:

–  становлення контактів між людьми, які вивчають українську мову, літературу, культуру;

–  популяризація української мови, літератури й культури;

–   розвиток професійних зв’язків та гуманітарних контактів між викладачами і науковцями та іншими фахівцями, які досліджують проблеми української мови, літератури, культури;

–  створення єдиного інформаційного простору для фахівців, що пов’язані з вивченням, викладанням та популяризацією української мови, літератури та культури для просування сучасних науково-методичних технологій та їх всебічної апробації.

До пілотного проекту вже долучились місто  Житомир за підтримки народного депутата Геннадія Зубка та Кіровоград за підтримки інформаційно-аналітичного центру «Перевесло» та депутата міської ради Сергія Михальонка. У цих містах з 1 жовтня розпочнуть свою роботу безкоштовні курси української мови.

 Друзі, поширюйте, кому цікаво, і записуйтесь, поки в Житомирі та Кіровограді, – на безкоштовні курси української мови.

Запис на курси в Кіровограді за телефонами: 0993336816, 0504872234 (Наталія, координатор проекту Курсів в Кіровограді);

Запис на курси в Житомирі за телефоном: 096-292-88-78 (Максим, координатор проекту Курсів у Житомирі);

а також, написавши нам на електронну скриньку – ukrkursy@ukr.net.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *