Комітет захисту української мови пропонує навчити друга розмовляти українською

Олесь Доній готовий організувати для парламентарів безкоштовні курси української мови. Про це він заявив на брифінгу 6 вересня.

«Ми звертаємось до народних депутатів,  які ще не спромоглися вивчити українську мову, долучитися до безкоштовних курсів української мови. Ми беремо на себе всі організаційні питання та зорганізуємо такі курси в парламенті. Від вас потрібна лише ініціатива і бажання», – заявив Доній.

Всеукраїнський комітет захисту української мови розпочав реалізацію проекту  «Безкоштовні курси української мови». «Важливим є те, що ми не протиставляємо себе російськомовній частині українського населення. Гасло нашого проекту «Навчи друга розмовляти українською». Ми намагатимемось згуртувати дружнє коло з метою подолання мовного бар’єру та удосконалення володіння українською мовою», – сказав Олесь Доній.

Перші лекції відбудуться вже 1 жовтня у Житомирі та Кіровограді. Ці міста вже долучились до проекту. Народний депутат Геннадій Зубко, який організовує курси в Житомирі,  наголосив, що започаткування таких курсів у місті – одна зі складових діяльності в Житомирі Всеукраїнського комітету захисту української мови.

«Є вдосталь бажаючих, які хочуть вивчати українську мову, але ні міський, ні обласний департаменти освіти не готові до цього. Якщо з інших країн приїжджають викладачі й надають безкоштовні курси англійської чи німецької, то українська, виходить, нікому не потрібна. Тому ми залучаємо кращих фахівців, щоб кожен бажаючий міг поліпшити свій рівень володіння українською мовою, – додав Зубко.

На черзі – Київ, Вінниця, Полтава, Севастополь, які зголосилися на проведення мовних курсів.

О.Доній та Г.Зубко висловили сподівання, що ініціатива проекту поширюватиметься усіма куточками країни.

Відео з брифінгу за посиланням

 

preview1

preview2

Прес-служба

Всеукраїнського комітету

захисту української мови

0676722288

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *