У Кременчуці сформували групу слухачів безкоштовних курсів із вивчення української мови

В місті Кременчуці на безкоштовні курси української мови вже набрали групу із 30 осіб. Навчання розпочнеться 4 жовтня і відбуватиметься щоп’ятниці у вечірній час в аудиторії Кременчуцького національного університету імені М. Остроградського. 

«Не встигли ми приєднатися до акції Всеукраїнського комітету захисту української мови, як отримали шквал пропозицій долучитися до курсів української мови. Це стало  приємною несподіванкою, зважаючи на те, що Кременчук дехто вважає російськомовним «пролетарським» містом. На сьогодні уже сформовано групу. На курси записалися люди різного віку, різних поглядів, долучаються навіть цілими родинами», – повідомила міський координатор проекту Ольга Доскач.

Урочисте відкриття курсів відбудеться 4 жовтня у Кременчуцькому національному університеті імені М. Остроградського. Викладати на курсах зголосилась Оксана Тур, доцент названого вище університету.

Програму курсів укладено у Києві й розрахована вона на 36 годин. У рамках занять також заплановані зустрічі з письменниками, кінопокази, лекції з історії, культури.

У Кременчуці курси української мови відбуватимуться за підтримки Сергія Галати, Кременчуцької міської організації ВО “Свобода” та Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського.

Інформаційно:  проект «Безкоштовні курси української мови» стартував з ініціативи Всеукраїнського комітету захисту української мови та народного депутата й громадського діяча Олеся Донія.

Прес-служба

Всеукраїнського комітету захисту української мови

KREMENCHUG_middlesize

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *