У Калуші до занять на безкоштовних курсах української мови запросили місцевих депутатів

У Калуші за підтримки депутата міської ради Олега Нижника стартував проект «Безкоштовні курси української мови». Курси розпочнуться вже 1 жовтня.

«На сьогодні ми сформували групу чисельністю 10 осіб. Про курси було оголошено на сесії ради; депутатам, які відчувають потребу в удосконаленні рівня володіння українською (не таємниця, що наша мова пересипана русизмами, полонізмами тощо) запропоновано з 1 жовтня стати слухачами практикуму з державної мови. Ми також запрошуємо приєднатися до цієї справи працівників Калуського підприємства  «Карпатнафтохім», – повідомив Олег Нижник, координатор проекту в місті.

Програму курсів укладено у Києві й розрахована вона на 36 годин. У рамках занять також заплановані зустрічі з письменниками, кінопокази, лекції з історії, культури.

Викладати на курсах зголосилися Іван Ляхович, директор місцевої школи № 1,  Ольга Ткач, головний редактор телебачення «Незалежність», та Марія Стефанів, заступник директора Вищого професійного училища №7.

Передбачається, що заняття курсів проводитимуться двічі на тиждень, щовівторка та щоп’ятниці о 18:00 згаданому вище ВПУ №7, Палаці культури «Мінерал» та у міській організації Народного руху України.

Довідково:  проект «Безкоштовні курси української мови» стартував з ініціативи Всеукраїнського комітету захисту української мови та народного депутата й громадського діяча Олеся Донія.

KALUSH_smallsize

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *