В Кіровограді відбудеться презентація безкоштовних курсів української мови

З 3-го  жовтня в рамках проекту «Безкоштовні курси української мови» Всеукраїнського комітету захисту української мови розпочнуться заняття в місті Кіровограді.preview2

Курси організовано завдяки депутату Кіровоградської міської ради Сергію Михальонку, координатору Всеукраїнського комітету захисту української мови в Кіровоградській області.

Викладачами із задоволенням погодились бути  Григорій Клочек, професор КДПУ       ім. В. Винниченка, Олександр Ратушняк – кандидат філологічних наук, Наталія Вельгун – вчитель української мови НВО ЗШ № 24.

Наразі всіх охочих запрошуємо на презентацію курсів з української мови!

3 жовтня 2013 року о 17.00 за адресою: м. Кіровоград, вул. Острівська, буд. 2, кімн. (ІАЦ «Перевесло»). Презентація відбудеться за участі народного депутата України, засновника Всеукраїнського комітету захисту української мови та безкоштовних курсів з української мови, Олександра Донія.

Довідково:  Безкоштовні курси української мови ініціював у червні  Олександр Доній – один із фундаторів Всеукраїнського комітету захисту української мови, народний депутат України. У Києві перші такі курси працювали в Гостинному дворі. Проводила їх Тетяна Печончик, викладач Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Починаючи з 1 жовтня 2013 р., вони діятимуть у  Житомирі і Кіровограді, Кременчуці і Калуші, Луганську, Херсоні та інших містах України.

Програму курсів укладено у Києві й розрахована вона на 36 годин.  В рамках занять, також заплановані зустрічі з письменниками, кінопокази, лекції з історії, культури.

Увесь проект реалізовуватиметься на засадах волонтерства; важливу  роль відіграватиме ініціативність громадськості міст, прилучення до справи регіональних осередків Всеукраїнського комітету захисту української мови.

Прес-служба Всеукраїнського комітету захисту української мови

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *