Поети побували в Кіровограді та Кременчуці

З ініціативи активістів безкоштовних курсів української мови  поети Олег Коцарев та  Мирослав Лаюк відвідали Кіровоград та Кременчук, де презентували альманах молодої сучасної української поезії “Знак”.

3

Альманах, за словами поетів, дає максимальне охоплення для читачів, які хочуть відкрити для себе літературу на будь-який смак. До речі, письменники наголосили, що періодично будуть з’являтися нові номери альманаху, до яких можуть подавати матеріали кожен із нас. Для цього треба лише зайти на сайт видавництва «Смолоскип» і надіслати свою прозу чи вірші. Але до альманаху, зауважили поети, входить творчість тільки лауреатів конкурсу видавництва. А тому, щоб отримати можливість потрапити до альманаху, доведеться поборотися…

Поети прочитали і кілька творів інших авторів, які увійшли до альманаху, зокрема Дмитра Лазуткіна, Богдана-Олега Горобчука, Катріни Хаддад.

6

Також під час зустрічі презентувалися збірки «Котра година» Олега Коцарева та «Осоте!» Мирослава Лаюка.

В Кіровограді Коцарев і Лаюк відвідали Кіровоградський педагогічний університет ім. Володимира Винниченка, де читали вірші для студентів.

В Кременчуці  поети не лише поспілкувалися зі слухачами, ще провели літературну вікторину і розіграли 4 квитки у театр.

Як виявилося прадід Олега Коцарева був з Кіровограді, а з під Кременчука була прабабця. Отож для нашого поета ця поїздка також була ще й історична 🙂

1

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *