У Києві для охочих вивчати українську мову створюють нові групи

У вівторок, 5 листопада, у Києві відбудеться формування додаткових груп безкоштовних курсів української мови, які зініціював О.Доній та Всеукраїнський комітет захисту української мови. kyivУ рамках презентації відбудеться перше заняття, яке проведе викладач-волонтер Катерина Мельник та відбудеться анкетування, що допоможе сформувати групи.

 На курсах зголосились викладати Марина Гогуля, Оксана Гордійчук, Анна Загребельна, Тетяна Шептицька, Анастасія Онатій, Оксана Вітенко та Сніжана Пушкар.

У Києві відкриття безкоштовних курсів української мови відбулося 17 жовтня. На зараз у столиці навчається 4 групи. Враховуючи значну зацікавленість курсами серед киян, планується створення ще 4 нових груп.

До проекту вже долучились 11 міст, беруть участь близько 500 людей, з них більше 40 волонтерів (викладачі, координатори, люди, які надають приміщення). Найактивнішим є Київ, де до проекту залучено вже понад 150 осіб. З огляду на масштаби столичного мегаполісу, така ситуація була прогнозованою. Але ми не менше пишаємось тим, що в інших, менших за масштабами і населенням, містах і містечках середня кількість слухачів курсів становить 20-40 осіб. Упевнені, що місцеві ініціативи з часом нададуть проекту на місцях потужних імпульсів й це позначиться також на чисельності слухачів.

Координатор проекту у Києві – Олена Базилівська (095 204 42 75).

 Час відкриття курсів у Києві: 19.00

 Адреса проведення: вул. Гончара, 33.

Прес-служба

Всеукраїнського комітету захисту української мови

067 67 222 88 

http://uamova.org/

Сторінка на Фейсбуці

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *