Одеса і Дніпропетровськ формують групи на безкоштовні курси української

Одеса та Дніпропетровськ долучились до проекту безкоштовних курсів української мови «Навчи друга розмовляти українською».

odesadniproКоординуватимуть проект у Дніпропетровську активіст Владислав  Харківський, в Одесі  – громадська діячка Наталка Михайленко.

На зараз у містах розпочалось формування груп слухачів курсів української мови. Ми запрошуємо всіх охочих долучитися до нашого проекту: викладачів-волонтерів, громадських активістів, зацікавлених вивчати українську мову.

Програма занять укладена в Києві й розрахована на 36 академічних годин. У рамках курсів також заплановані зустрічі з письменниками, кінопокази, лекції з історії, культури.

Нагадуємо, проект реалізовується на волонтерських засадах. Активісти проекту ведуть перемовини із громадськими діячами різних міст, але пріоритетні – регіони  насамперед південні та східні, де вживання української мови недосить поширене. Важливу роль в організації відіграють ініціативність громадськості міст, залучення до справи регіональних осередків Всеукраїнського комітету захисту української мови.

До проекту вже долучились 13 міст, беруть участь понад 500 людей, з них понад 40 волонтерів (викладачі, координатори, люди, які надають приміщення). Найактивніший тут Київ, де до проекту залучено вже понад 150 осіб. Але ми не менше пишаємось тим, що в інших, менших за масштабами і населенням, містах і містечках середня кількість слухачів курсів становить 20-40 осіб. Упевнені, що місцеві ініціативи з часом нададуть проектові на місцях потужних імпульсів і це відіб’ється також на чисельності слухачів.

Всеукраїнський комітет захисту української мови звертається до всіх охочих, хто готовий стати волонтерами на таких курсах, та до всіх, хто готовий допомогти в їхній організації у різних містах України, долучатися до співпраці.

Нагадуємо, що проект стартував з ініціативи  Всеукраїнському комітету захисту української мови та громадського діяча Олеся Донія.

Запис у Дніпропетровську – 093 26 81 249,

Запис на курси в Одесі – 063 95 72 800.

 

 

Прес-служба

Всеукраїнського комітету захисту української мови

http://uamova.org/

Сторінка на Фейсбуці

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *