Донеччани зможуть вивчати українську мову безкоштовно

У понеділок, 18 листопада, о 18:00 відбудеться відкриття безкоштовних курсів української мови в Донецьку. Понад 30 слухачів, які записалися на заняття, протягом 6 місяців навчатимуться долати мовний бар’єр та розмовляти правильно.
donetsk_web_middle

У заході візьмуть участь ініціатор курсів Олесь Доній, координатори проекту Анастасія Розлуцька та Юрій Гулей.

Викладати на курсах зголосилися українські філологи Галина Лукаш та Ірина Шингоф.

Записатись на курси можна за номером телефону 050 923 97 45.

Проект реалізовується на засадах волонтерства; важливу роль відіграє ініціативність громадськості, прилучення до справи регіональних осередків Всеукраїнського комітету захисту української мови.

Безкоштовні курси української мови цього року стали загальнонаціональними і, починаючи з 1 жовтня, вже стартували у 13 містах: Житомирі, Кіровограді, Кременчуці, Калуші, Херсоні, Луганську, Києві, Сумах, Севастополі, Черкасах і Донецьку. Також формуються групи слухачів у Дніпропетровську та Одесі.

Наразі активісти проекту ведуть перемовини із громадськими діячами інших міст. Пріоритетними при цьому залишаються регіони (найперше – Південь та Схід), де вживання української мови недостатньо поширене.

Місце проведення відкриття: вул. Північна, 19 (приміщення музею «Смолоскип»).

Також у понеділок, 18 листопада, о 13:00 в Донецькому прес-клубі (пр. Дзержинського, 13, бізнес-центр «Скіф», перший поверх) відбудеться прес-конференція на тему «Безкоштовні курси української мовив Донецьку – Навчи друга розмовляти українською».

Прес-служба
Всеукраїнського комітету захисту української мови
http://uamova.org/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *