Коаліція “КАТ” оприлюднила “Список злочинів Дмитра Табачника проти українського народу”

18го листопада 2013 р. в Києві учасники Коаліції “Анти-Табачник” представили “Список злочинів Дмитра Табачника проти українського народу.” Цей деталізований список діянь Табачника на посаді міністра освіти і науки наочно демонструє усю шкоду, завдану українському народові найбільш одіозною фігурою в теперішньому Уряді України.

В “Списку злочинів Дмитра Табачника проти українського народу” детально описано понад п’ятдесят випадків, коли Табачник на посаді міністра освіти діяв проти інтересів українського народу, проявляв чітко виражені антиукраїнські позиції, намагаючись знищувати українську мову, зневажаючи Україну і український народ. Як доведено у Списку, Табачник не тільки постійно просуває інтереси російської мови за рахунок української, а також величає радянських злочинців і зневажає борців за Незалежність України, зневажає страшну трагедію українського народу — Голодомор, розтринькує бюджетні гроші на надмірно дорогі і неякісні підручники.

Голова оргкомітету Всеукраїнського комітету захисту української мови, народний депутат України Олесь Доній заявив з цього приводу: “Останні три роки робляться завзяті, але, скажу відразу, приречені на провал спроби русифікації національної освіти. Табачник та інші провідники російського націоналізму топчуться по «святая святих» нашої освіти – українській мові та історії української нації. Проте Україна перетравлювала і не таких пригноблювачів української культури.  Російський націоналізм в Україні приречений,бо українська нація незважаючи на всі  русифікаційні потуги, обрала шлях Незалежності. Україна має власний вибір: український і європейський,  і саме такої освіти : справді української, і справді європейської потребують наші учні та студенти. І ніякі Табачники не зможуть цьому завадити. Бо Табачники приходять і відходять, а Україна була, є і буде!”

20131118_140824 C

На фото: голова виконкому Всеукраїнського комітету захисту
української мови Іван Лозовий (зліва) презентує “Список злочинів Дмитра Табачника проти українського народу”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *