У Миколаєві волонтери навчатимуть української мови безкоштовно

Миколаїв долучився до проекту «Безкоштовні курси української мови – Навчи друга розмовляти українською».

kursy_mykolaivКурси у місті відбуваються завдяки координатору Ірині Сопільняк.

На зараз у Миколаєві розпочалося формування груп слухачів української мови. Ми запрошуємо всіх охочих долучатись до нашого проекту: викладачів волонтерів, громадських активістів, охочих вивчати українську мову.

Програму занять укладено у Києві й розрахована вона на 36 академічних годин. У рамках курсів також заплановані зустрічі з письменниками, кінопокази, лекції з історії, культури, повідомляється на сайті Всеукраїнського комітету захисту української мови.

Безкоштовні курси української мови цього року стали загальнонаціональними і, починаючи з 1 жовтня, вже стартували у 16 містах: Житомирі, Кіровограді, Кременчуці, Калуші, Херсоні, Луганську, Києві, Сумах, Севастополі, Черкасах і Донецьку, Дніпропетровську, Вінниці, Миколаєві, Харкові та Одесі.

Наразі активісти проекту ведуть перемовини із громадськими діячами інших міст. Пріоритетними при цьому залишаються регіони (найперше – Південь та Схід), де вживання української мови недостатньо поширене.

Нагадаємо, що проект стартував з ініціативи  Всеукраїнському комітету захисту української мови та громадського діяча Олесю Донію.

Запис у Миколаєві – 095 – 127 – 5 – 711 (Ірина)

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *