У Запоріжжі стартують безкоштовні курси української мови

 

Проект «Безкоштовні курси української мови – Навчи друга розмовляти українською» розпочне свою роботу у Запоріжжі уже сьогодні, 30 січня, о 16:00. Відкриття курсів відбудеться в Будинку культури за адресою: пр.Металургів, 1-А.

bezkoshtovni-kursy-ukrainskoi-u-zaporizhzhi-(page-picture-large)Навчати запоріжчан української зголосилася викладач Тамара Романчик, яка допоможе слухачам курсів подолати мовний бар’єр та підвищити рівень володіння українським словом.

Запис на курси у Запоріжжі за номером: 097 972 19 51 (координатор Ігор Зубко). До участі у проекті запрошуються всі охочі.

 

Довідково: Проект реалізовується на засадах волонтерства; важливу роль відіграє ініціативність громадськості, долучення до справи регіональних осередків Всеукраїнського комітету захисту української мови.

Безкоштовні курси української мови цього року стали загальнонаціональними і, починаючи з 1 жовтня, вже стартували у 17 містах: Житомирі, Кіровограді, Кременчуці, Калуші, Херсоні, Луганську, Києві, Сумах, Севастополі, Черкасах і Донецьку, Дніпропетровську, Вінниці, Миколаєві, Харкові та Одесі.

Прес-служба

Всеукраїнського комітету захисту української мови

067 67 222 88

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *